Basın Bülteni

Cam Suyu, Antifriz, Saf Su Ve Asitli Su Üretimi İle Bölgede Girişimciliğe Öncülük Ederek Pazara Yenilikçi Ürünler Sunmak Projesi Mal Alımı İşi İçin İhale İlanı

İlhan İnce – İnceler Oto Market, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Üretimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı (Erzincan) kapsamında sağlanan mali destek ile Karaağaç Mah. Dedekorkut Cad. No:43-45-47-49 Merkez / Erzincan’da Cam Suyu, Antifriz, Saf Su Ve Asitli Su Üretimi ile Bölgede Girişimciliğe Öncülük Ederek Pazara Yenilikçi Ürünler Sunmak Projesi için bir mal alımı ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhale kapsamında; Lot 1: Cam Suyu, Antifriz, Saf Su Ve Asitli Su Üretimi İle İlgili Çeşitli Makine-Ekipman Alımı gerçekleştirilecektir.

 

İhaleye katılım koşulları ile isteklilerde aranacak teknik ve mali koşulları içeren İhale Dosyası Karaağaç Mah. Dedekorkut Cad. No:43-45-47-49 Merkez / Erzincan adresinden veya www.incelergrup.com ve www.kudaka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklifler Türk Lirası üzerinden, birim fiyat esaslı ve KDV hariç olarak sunulacaktır.

 

Teklifler, 25.01.2017 tarihinde, saat 10:00’da ve Karaağaç Mah. Dedekorkut Cad. No:43-45-47-49 Merkez / Erzincan adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İlgililere duyurulur.

 

Teklif için son teslim tarih ve saati: 25.01.2017 – 10:00

Teklif şartname eklerini indirmek için Buraya Tıklayın

Castrol Usta Eller İftar Yemeği

İnceler Grup ve Castrol'ün düzenlediyi iftar yemeğinde değerli misafirlerimizi görmekten gurur duyduk. Usta Eller projesiyle değerli ustalarımızın sosyal medya olanaklarından yararlanmaları ve işerini hızlandırmaları amaçlanmaktadır daha fazla bilgi ve üyelik için Buraya Tıklayın

Yiğit Akü İftar Yemeği

İnceler Grup ve Yiğit Akü'nün düzenlediyi iftar yemeğinde, değerli ustalarımızla toplantı havasında güzel bir vakit geçirdik.

Akıllı Akü Erzincan’da Tanıtıldı

Türk firması olan Yiğit Akü tarafından üretilen yeni nesil “Akıllı Akü” Erzincan’da akü satan bayilere tanıtıldı. Tüketicilerin yanı sıra hem akü satıcılarına, hem de akü ve otomotiv servislerine büyük kolaylık ve rahatlık sağlayan “Akıllı Akü” Erzincan akü bayilerinden de tam not aldı.

Castrol'dan Erzincan'daki bayilerine eğitim

Dünyanın sayılı motor yağları arasında yer alan Castrol, Erzincan'daki bayileri ve oto tamircileri için eğitim semineri düzenledi. Erzincan Grand Simay Oteldeki seminerde, Castrol yağlarının kullanımı hakkında bilgiler verildi. Seminerde Castrol Akademi Eğitim Uzmanı, Kenan Erdeniz ve Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Serdar Durum ve Erzincan Castrol yetkili bayisi İnceler Grup yöneticileri adına Harun İnce ve Erzincan’daki oto tamircileri sektöründeki satıcı ve ustaları katıldı.